سوالات کارفرما

ثبت نام و ورود به پنل کارفرما

چنانچه در حال جذب نیرو ماهر و متخصص هستید، وارد سایت ابن سینا ibnsina.irimcs.ir شده و سپس از بالای صفحه روی ثبت نام بزنید و بخش کارفرما را انتخاب نمایید و پس از تکمیل اطلاعات، هم اکنون ثبت نام کنید را انتخاب نمایید.

مجموعه شما پنل فعال داخل سایت ابن سینا دارد یا پروفایل دیگری که با نام مجموعه شما، تشابه اسمی دارد قبلا در سایت ابن سینا ثبت شده‌ است. بابت دسترسی به پنل فعال لطفا با همکاران مجموعه خود هماهنگ نمایید.

به هر شرکت به صورت سیستمی یک شماره مشتری اخصاص داده می‌شود.

در صورت عدم دسترسی به همکار مجموعه خود، لطفا نامه‌ای با سربرگ و مهر و امضای مرکز و یا سازمان با شرح اضافه شدن نام و آدرس ایمیل مدنظر شما به پنل فعال یا بسته شدن پنل قبل و فعالسازی پنل کاربری جدید را از طریق ثبت پیام در قسمت ارتباط با ما ارسال نمایید.

جهت بازیابی رمز عبور خود پس از ورود به سایت ابن سینا از بخش ورود کارفرمایان، آدرس ایمیل صحیح را وارد و سپس گزینه فراموشی رمز عبور را انتخاب نمایید تا لینک تغییر رمز عبور از طریق ایمیل برای شما ارسال شود. در صورت عدم دریافت لینک مربوطه (پس از بررسی بخش اسپم ایمیل خود و نهایتا بعد از یک ساعت) با تیم پشتیبانی ابن سینا در ارتباط باشید.

پس از ورود به پنل کارفرمایی خود از قسمت تنظیمات، گزینه تنظیمات حساب کاربری را انتخاب نمایید و آدرس ایمیل خود را ویرایش کنید.

درج آگهی

در راستای دریافت بیشترین رزومه مرتبط، هر آگهی استخدام برای یک عنوان شغلی در یک شهر طراحی شده است. لطفا در بخش عنوان آگهی استخدام یک سمت شغلی رسمی درج شود.

تجربه نشان داده است آگهی‌های استخدامی فاقد موارد زیر رزومه باکیفیت کمتری دریافت می‌کنند:
• شرح مسئولیت‌های فرصت شغلی
• مهارت‌های شخصیتی و فنی لازم برای احراز موقعیت
• شرایط و ساعات کاری
لطفا این موارد را در شرح آگهی خود ذکر کنید.

خیر ، در ابن سینا کارفرمایان باید قبل از ثبت درخواست آگهی شغلی، آگهی روزنامه رسمی ، کد اقتصادی و سال تاسیس شرکت و یا سازمان را ثبت کرده باشید.

تعرفه‌های درج آگهی در پنل کارفرمایی بخش تعرفه ها برای شما قابل مشاهده است.

اگر کارجویی برای آگهی شغلی شما درخواست داد ، حتما در قسمت رزومه‌ی او شماره تماس وجود دارد و یا اینکه از سیستم ارسال پیام خود سایت نیز می‌توانید با کارجو در تماس باشید.

شما میتوانید از بسته های شغلی فوری و یا ویژه استفاده کنید به گونه ای که با برچسب فوری آگهی شما همیشه در صفحه اول دسته بندی آن عنوان آگهی نمایش خواهد داده شد.

مباحث مالی و فاکتور

با ارسال در خواست به ایمیل (ibnsina@irimcs.ir)  فاکتور رسمی برای ایمیل شما ارسال می شود.