سوالات کارجو

ثبت نام و ورود به پنل کارجو

برای ایجاد حساب کاربری وارد سایت ibnsina.irimcs.ir شوید و از نوار بالای صفحه روی قسمت ثبت نام کلیک نمایید. بعد از وارد کردن آدرس ایمیل و رمز عبور روی گزینه ثبت نام کلیک کنید تا حساب کاربری شما ساخته شود.

بعد از ورود به سایت ibnsina.irimcs.ir از نوار بالای صفحه روی قسمت ورود کلیک نمایید و با وارد کردن آدرس ایمیل و رمز عبور خود وارد حساب کاربری خود شوید.

با مراجعه به پنل کاربری خود برای تغییر ایمیل خود اقدام کنید.

برای دریافت لینک بازیابی رمز عبور، می‌توانید روی ‘رمز عبور را فراموش کرده‌اید’ در قسمت ورود به سیستم کارجو کلیک کنید تا لینک بازیابی برای شما ایمیل شود.

برای لغو عضویت، کارجو باید درخواست خود را از طریق ایمیل به آدرس ibnsina@irimcs.ir ارسال کند. نتیجه متعاقباً ارسال خواهد شد. به هر حال از اینکه دلایل لغو اشتراک‌تان و نظرات خود را با ما در میان می‌گذارید، بسیار سپاسگزاریم.

رزومه ساز

پس از ثبت نام در پنل کاربری قسمت رزومه من وارد و فایل رزومه خود را بارگذاری می کنید و یا اطلاعات خواسته شده راتکمیل می نمایید. رزومه شما بعد از تایید مدیر سایت انتشار پیدا می کند.

در پنل کاربری قسمت رزومه من فایل رزومه خود را بارگذاری می کنید.

بعد از ورود به حساب کاربری خود و ساخت و آپلود رزومه، وارد صفحه جستجوی مشاغل شوید. عنوان شغلی، استان و دسته بندی شغلی مورد نظرتان را وارد کنید تا فرصت‌های شغلی مورد نظرتان را به شما نمایش دهد.

در پنل کاربری شما در قسمت مشاغل من اطلاعات مبنی بر اینکه برای کدام آگهی شغلی رزومه ارسال کردید ، وجود دارد.

در پنل کاربری شما در قسمت مشاغل من اطلاعات مبنی بر اینکه وضعیت درخواست شغل شما در چه مرحله ای است، وجود دارد.

بله چنانچه در هر لحظه از شبانه روز ، رزومه ی خود را بروزرسانی کنید، اگر کارفرما رزومه ی شما را بررسی نکرده باشد رزومه به صورت به روز شده نمایش داده می‌شود و آخرین تغییرات شما لحاظ شده است.

تضمین مشاهده رزومه

موسسه کاریابی ابن سینا در تمامی مدت از اینکه رزومه ی ارسالی شما توسط کارفرما مورد بررسی قرار گیرد ، پیگیری انجام خواهد داد. همچنین قابلیت ارسال پیام برای کارفرمایان ، برای کارجویان عزیز در نظر گرفته شده است که خود شما نیز بتوانید با کارفرما در ارتباط باشید.

ایمیل های اطلاع رسانی

چنانچه ایمیل شما به صورت صحیح وارد شده باشد ، تمامی اطلاع رسانی ها اعم از تایید، رد و یا بررسی رزومه توسط کارفرما برای شما اطلاع رسانی خواهد شد. 

پس از حذف حساب کاربری ، تمامی اطلاع رسانی ها از طرف موسسه کاریابی ابن سینا متوقف خواهد شد.