دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی

موسسه کاریابی ابن سینا زیر نظر صندوق تعاون ورفاه سازمان نظام پزشکی, تلاش خود را به جمع آوری آمار منابع انسانی, فرصت ها و پتانسیل های شغلی کشوری در حوزه بهداشت و درمان نموده و همچنین در جهت نیل به اهداف خود برای اولین بار در ایران, در حال گسترش ارتباطات خود با دانشگاه های علوم پزشکی, بیمارستان ها و درمانگاه ها و سایر مراکز درمانی سراسر کشور می باشد. این مرکز با جمع آوری اطلاعات  افراد جویای کار متخصص و حرفه ای از جمله پزشکان, پرستاران, کمک پرستاران و سایر پیراپزشکان و همچنین نیروهای ستادی جهت معرفی به مراکز بهداشتی و درمانی تلاش خواهد نمود. امیدواریم بتوانیم مثل همیشه, در راستای خدمت رسانی اثر بخش به جامعه حوزه بهداشت و درمان (کارفرمایان و کارجویان) گامی موثر داشته باشیم.

مشاغل رویایی شما، منتظر هستند

ابن سینا برای شما چه کاری انجام می دهد:

ابن سینا یک سرویس کاملا برخط است. این سرویس برای افراد متخصص وماهر در حوزه بهداشت و درمان امکان یافتن بهترین فرصت‌های کاری و حرفه‌ای را در سراسر ایران در بهترین مراکز درمانی فراهم می‌سازد.

همچنین از طریق این سایت، بیمارستان ها، درمانگاه ها و سایر مراکز درمانی می‌توانند بهترین متخصصین و افراد ماهر برای کادر درمان و همچنین پرسنل ستادی را در کمترین زمان یافته و از آنان برای فعالیت در مجموعه خود دعوت به همکاری نمایند.

مجوز فعالیت کاریابی ابن سینا