مقدمه

‌ابن سینا به شرایطی که در زیر آورده شده است متعهد به محافظت از حریم خصوصی شماست. این بیانیه خلاصه ی از سیاست‌های این وبسایت درمورد جمع آوری، استفاده و انتقال اطلاعات شخصی شما و اقدامات امنیتی ‌ابن سینا برای محافظت از داده‌های شما میباشد.شایان بذکر است که سیاست حفظ حریم خصوصی علاوه بر شرایط و ضوابط استفاده یک قرارداد قانونی بین صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی مالک و مجری ابن سینا و کاربران است، بنابراین قبل از قبول کردن، مطالعه ی دقیق آن الزامی است. کلیک بر روی گزینه ی من قبول می‌کنم به منزله ی خواندن و پذیرفتن کل متن توسط کاربر می‌باشد.

اطلاعاتی که جمع آوری می کنیم

‌ابن سینا و شرکت‌های وابسته به آن به اطلاعات این وبسایت دسترسی دارند . این اطلاعات در خارج از حوزه فعالیت اابن سینا در اختیار کسی قرار نخواهد گرفت.
‌ابن سینا این حق را دارد که : اطلاعات شخصی شما را با شرکت ها ، مراکز و سازمانها عضو در وبسایت تبادل کند، ‌ابن سینا یک سرویس استخدام برخط است که جمع آوری اطلاعات کاربران از ملزومات این سرویس می‌باشد.با وارد کردن اطلاعات خود در سایت ،تمایل خود را برای دراختیار قرار دادن این اطلاعات با ‌ابن سینا و شرکت ها ، مراکز و سازمانها عضو سایت برای مدت نامحدود اعلام داشته‌اید.
دریافت اطلاعات حساس از طریق وبسایت جزء سیاست‌های ‌ابن سینا نمی باشد مگر اینکه این اطلاعات از لحاظ قانونی برای استخدام مورد نیاز باشند.اطلاعات حساس شامل داده‌های مربوط به نژاد ،عقاید سیاسی ،عقاید مذهبی ،عضویت در اتحادیه‌های صنفی، سلامت جسمی یا روحی و زندگی جنسی و پیشینه ی کیفری میباشد.توصیه ی ما به شما این است که اینگونه اطلاعات را ثبت نفرمایید.اگر به هر دلیلی نیاز به ارائه ی این اطلاعات وجود داشته باشد در همان مرحله ‌ابن سینا رضایت صریح شما را جلب میکند.
شما مجاز به وارد کردن هیچگونه اطلاعات محرمانه دولتی یا غیردولتی در مورد سوابق شغلی، تحصیلات و… در رزومه ی خود نیستید.‌ابن سینا هیچ مسئولیتی در قبال افشای چنین اطلاعاتی ندارد.

نحوه استفاده و افشای اطلاعات شناسایی شخصی

به منظور معرفی شما به عنوان متقاضی شغل ممکن است اطلاعات شما در اختیار کارفرما یا شرکت‌های وابسته ابن سینا قرار گیرد‌، اگر مایل به استفاده از این سرویس و فرصت‌های شغلی ابن سینا نیستید، لطفاٌ اطلاعات شخصی خود را وارد وبسایت نکنید.
اطلاعات وارد شده در سایت برای اهداف مورد نظر ابن سینا استفاده میشود. اگر ابن سینا ملزم به اجرای قانون، اساسنامه، آیین نامه، دستورالعمل‌ها یا دستوراتی شد که توسط دادگاه‌ها یا سایر سازمان‌های امنیتی برای افشای داده‌های شخصی ارائه می‌شود، هیچ اعلان و انتخابی وجود نخواهد داشت.

قوانین و شرایط استفاده کارفرمایان

هرگونه استفاده از ابن سینا به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. ابن سینا هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌ ابن سینا استفاده می‌کنند.

موارد زیر منجر به عدم انتشار آگهی و یا تغییر آن خواهد شد:
مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه، ناقض حریم شخصی افراد، نقص در اطلاعات شرکت (مانند لوگو، شرح فعالیت، آدرس وب‌سایت، شماره تلفن و…)، هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف، استفاده از نام یا لوگوی سازمان دیگری بدون اجازه کتبی از آن مجموعه (ضروری است این اجازه ممهور به مهر شرکتی آن سازمان باشد و برای مسئول مربوطه در ابن سینا ارسال شود.)، هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی، انتشار آگهی در زمینه شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه، درج آدرس وب‌سایت و اطلاعات تماس (مانند شماره تلفن یا آدرس ایمیل) در متن آگهی، وجود جملات نادرست از نظر املایی.

انتشار متن کامل آگهی به زبان انگلیسی فقط با هماهنگی و تایید مسئولین پشتیبانی امکان‌پذیر است.

کاربران محترم، با پذيرش کليه شرايط زیر امکان استفاده از سايت را خواهند داشت:

 • آگهی اعلام فرصت شغلی جهت اعلام یک عنوان سمت شغلی در یک شهر است و از زمان انتشار به مدت 3۰ روز روی سایت خواهد ماند.
 • پس از پرداخت هزینه آگهی، مدت‌ زمان ۳ ماهه برای انتشار آگهی در نظر گرفته شده است. (این زمان با توجه به بسته انتخابی متغیر است.)
 • در صورت رد شدن آگهی، مدت‌ زمان ۳ ماهه برای ویرایش و انتشار مجدد آگهی در نظر گرفته شده است. (این زمان با توجه به بسته انتخابی متغیر است.)
 • پس از ثبت و انتشار آگهی، هزینه آن مسترد نخواهد شد، مگر تحت شرایطی که وبسایت تعهدی بابت آن داده باشد.
 • مدیریت وبسایت حق به‌روزرسانی سایت و خدمات آن را بدون هیچ محدودیتی در هر زمان و بدون اطلاع کاربران خواهد داشت. هرگونه تغییر و یا حذفی پس از زمان انتشار نسخه به روز شده به کاربران اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 • تلاش ابن سینا ، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است، اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌پذیرد.
 • مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده کاربران است و ابن سینا هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده از این سایت ندارد.
 • کاربرانِ ابن سینا در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی و یا پروفایل خود هستند، بنابراین ابن سینا ، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی و یا رزومه درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.
 • مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به ابن سینا ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده فرستنده اطلاعات است.
 • ابن سینا مختار است هر گونه پیام، آگهی یا تصویری که به این سایت ارسال شده یا حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا توسط کاربران ایجاد شده باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند ویرایش کند.
 • ابن سینا مختار است هر گونه پیام، آگهی یا تصویری که به این سایت ارسال شده یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا توسط کاربران ایجاد شده باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف کند. حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است.
 • استفاده از محتويات سايت (به شكل اوليه و بدون تغيير در ساختار محتوایی و ظاهری) با ذکر منبع و اهداف غيرانتفاعی و صرفا جهت اطلاع رسانی بلامانع است.
 • هر گونه انتشار مجدد مطالب وب‌سايت (به شكل اوليه و بدون تغيير در ساختار محتوایی و ظاهری) بدون کسب اجازه كتبی از مديريت سايت و بدون ذکر منبع، ممنوع است .
 • در صورتی که مطلبی از اين سايت توسط اشخاص حقوقی و حقيقی از منبع ثالثی اخذ شده باشد، ذکر منبع اوليه ضروری است .
 • هر گونه استفاده تجاری از محتويات سايت در نشريات بدون کسب اجازه كتبی از مديريت سايت، ممنوع است .
 • در صورت انتشار هر گونه محتويات اين سايت روی ساير سايت‌ها و يا بلاگ‌ها، ذکر منبع باید همراه درج لينک سايت ابن سینا صورت گیرد.
 • در صورت انتشار هر گونه محتويات اين سايت در مطبوعات و يا ساير سايت‌ها و بلاگ‌ها که در طی چندين بخش منتشر می‌گردد، ذکر منبع بطور کامل در هر يک از بخش ها الزامی است. کليه پيوندها به ساير سايت‌ها، صرفا “جهت اطلاع رسانی” بوده و ابن سینا مسئوليتی در رابطه با محتويات سايت‌های معرفی شده نخواهد داشت.
 • تبديل محتويات سايت به هر شكلی اعم از PDF, DOC و … جهت ارائه بر روی سايت‌ها و وبلاگ‌ها بدون كسب اجازه كتبی از مديريت سايت ، ممنوع است.
 • اين سايت تاكنون مجوز نشر محتويات سايت را به هيچ شخص حقوقی و يا حقيقی واگذار نكرده است. در صورت صدور مجوز لازم،‌ مراتب از طريق سايت به اطلاع عموم خواهد رسيد.
 • مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به ابن سینا که ابن سینا به واسطه‌ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ، شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و ابن سینا مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.
 • ابن سینا در راستای صیانت از کارجویان و اطمینان خاطر آنان در استفاده از امکانات وبسایت، از درج هرگونه آگهی که در متن آن به دریافت مبلغ ضمانت اعم از چک، سفته و … اشاره شده باشد و یا برای استخدام کارجویان آنان را ملزم به پرداخت مبلغی کند معذور است و در صورت گزارش این موارد توسط کارجویان، مراتب توسط تیم پشتیبانی ابن سینا با کارفرمای مربوطه پیگیری می‌شود.
 • مطابق ماده 148 قانون کار ، کارفرمایان موظف هستند که تمامی کارکنان خود را تحت پوشش بیمه قرار دهند. با استناد به این ماده، ابن سینا از درج آگهی‌های استخدامی که در متن آن اشاره به نداشتن بیمه شده باشد معذور است.
 • «شرایط و ضوابط استفاده» بیانگر ارجح بودن آن‌ها بر هر توافق دیگری خواهد بود. مدیریت وبسایت حق به‌روزرسانی «شرایط و ضوابط استفاده» را بدون هیچ محدودیتی در هر زمان و بدون اطلاع کاربران خواهد داشت. چنین تغییر و یا حذفی از زمان انتشار نسخه به روز شده «شرایط و ضوابط استفاده» در وب‌سایت به صورت قانونی شامل حال کاربر خواهد شد و این کاملا به عهده کاربر است که از مفاد «شرایط و ضوابط استفاده» مطلع باشد.
 • قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

قوانین و شرایط استفاده کارجویان

هرگونه استفاده از ابن سینا به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است.

ابن سینا هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی در ابن سینا پروفایل دارند یا رزومه‌ی خود را در سایت ابن سینا منتشر می‌کنند.

موارد زیر منجر به عدم انتشار رزومه و پروفایل خواهد شد:

 • مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه، ناقض حریم شخصی افراد
 • نقص در اطلاعات اولیه (مانند نام و نام خانوادگی، تخصص، شماره تلفن یا راه ارتباطی و …)
 • هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف
 • استفاده‌ به هر شکلی از نام، شهرت، موقعیت، تخصص و هر آنچه مربوط به شخص دیگری است
 • هر نوع خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی
 • ضمیمه کردن هرگونه فایل که از حیطه‌ کاری خارج گردد و مربوط به رزومه شما نباشد.

کاربران کارجو محترم، با پذيرش کليه شرايط زیر امکان استفاده از سايت را خواهند داشت:

 • رزومه و اطلاعات ارسالی شما با پیش‌فرض صحت و انطباق دقیق با واقعیت انتشار می‌یابد و هر گونه مغایرت یا اظهارات خلاف واقع، منجر به جلوگیری شما از استفاده خدمات ابن سینا خواهد شد.
 • ابن سینا حق به‌روزرسانی سایت و خدمات آن را بدون هیچ محدودیتی در هر زمان و بدون اطلاع کاربران خواهد داشت. هرگونه تغییر یا حذفی، پس از زمان انتشار نسخه به روز شده، به کاربران اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 • تلاش این سینا، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است، اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌ گیرد.
 • مسئولیت استفاده از امکانات استخدامی ابن سینا بر عهده کاربران کارجو است و ابن سینا هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده از این سایت را ندارد.
 • کاربران ابن سینا در هر لحظه قادر به ویرایش رزومه و یا پروفایل خود هستند، بنابراین ابن سینا، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع رزومه درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفا مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.
 • مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به ابن سینا ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده فرستنده اطلاعات است.
 • ابن سینا مختار است هر گونه پیام، فایل یا تصویری که به این سایت ارسال شده یا حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا توسط کاربران ایجاد شده باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند ویرایش یا حذف کند.
 • استفاده از محتويات ابن سینا(به شكل اوليه و بدون تغيير در ساختار محتوایی و ظاهری) با ذکر منبع و اهداف غيرانتفاعی و صرفا جهت اطلاع رسانی بلامانع است.
 • هر گونه انتشار مجدد مطالب وب‌سايت ابن سینا (به شكل اوليه و بدون تغيير در ساختار محتوایی و ظاهری) بدون کسب اجازه كتبی از ابن سینا و بدون ذکر منبع، ممنوع است .
 • در صورتی که مطلبی از ابن سینا توسط اشخاص حقوقی و حقيقی از منبع ثالثی اخذ شده باشد، ذکر منبع اوليه ضروری است .
 • هر گونه استفاده تجاری از محتويات سايت در نشريات بدون کسب اجازه كتبی از ابن سینا، ممنوع است .
 • در صورت انتشار هر گونه محتويات ابن سینا روی ساير سايت‌ها و يا بلاگ‌ها، ذکر منبع باید همراه درج لينک سايت ابن سینا صورت گیرد.
 • در صورت انتشار هر گونه محتويات ابن سینا در مطبوعات يا ساير سايت‌ها و بلاگ‌ها که در طی چندين بخش منتشر می‌گردد، ذکر منبع به طور کامل در هر يک از بخش‌ها الزامی است.
 • کليه پيوندها به ساير سايت‌ها، صرفا “جهت اطلاع رسانی” بوده و ابن سینا مسئوليتی در رابطه با محتويات سايت‌های معرفی شده نخواهد داشت.
 • تبديل محتويات ابن سینا به هر شكلی اعم از PDF, DOC و … جهت ارائه برای سايت‌ها و وبلاگ‌ها بدون كسب اجازه كتبی از ابن سینا، ممنوع است.
 • ابن سینا تاكنون مجوز نشر محتويات سايت را به هيچ شخص حقوقی يا حقيقی واگذار نكرده است. در صورت صدور مجوز لازم،‌ مراتب از طريق سايت به اطلاع عموم خواهد رسيد.
 • مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به ابن سینا که به واسطه‌ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ، شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و ابن سینا مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.
 • «شرایط و ضوابط استفاده» بیانگر ارجح بودن آن‌ها بر هر توافق دیگری خواهد بود. ابن سینا حق به‌روزرسانی «شرایط و ضوابط استفاده» را بدون هیچ محدودیتی در هر زمان و بدون اطلاع کاربران خواهد داشت. چنین تغییر و یا حذفی از زمان انتشار نسخه به روز شده «شرایط و ضوابط استفاده» در وب‌سایت به صورت قانونی شامل حال کاربر کارجو خواهد شد و این کاملا به عهده کاربر است که از مفاد «شرایط و ضوابط استفاده» مطلع باشد.
 • قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

چند نکته مهم:

 • ابن سینا در راستای صیانت از کاربران کارجو و اطمینان خاطر آنان در استفاده از امکانات وبسایت، پرداخت هرگونه مبلغ برای مصاحبه یا ضمانت اعم از چک، سفته و … را به کاربران کارجو توصیه نمی‌کند.
 • ابن سینا به کاربران کارجو توصیه می‌کند برای داشتن هرگونه همکاری (اعم از دوره کارآموزی بدون حقوق) با شرکت یا کارفرمای مورد نظر، قرارداد داشته باشد و با دقت مفاد قرارداد تنظیم شده را مطالعه و سپس آن را امضا نماید.
 • به منظور حذف کامل یا بخشی از اطلاعات کاربر کارجو، ضمن امکاناتی که در دسترس خود کاربر قرار دارد، کاربر کارجو می‌تواند با ارسال درخواست رسمی از طریق ایمیل از سایت ابن سینا برای حذف اطلاعات و یا مخفی سازی اطلاعات خود، پس از طی مراحل احراز هویت و بررسی درخواست، اقدام نماید. ابن سینا حق احراز هویت و تغییر در مراحل و فرایند مذکور را نزد خود محفوظ میدارد.
 • ابن سینا جهت ارائه خدمات بهتر اجازه استفاده از اطلاعات و کوکی شما را خواهد داشت. کاربر مجاز است در هر زمان این کوکی‌ها را از حافظه رایانه خود پاک نماید. همچنین وی می‌تواند در هر لحظه مانع از ذخیره کوکی‌ها روی دستگاه خود از طریق نرم افزار مرورگر شود.
 • در صورت فعال بودن گزینه قابل جستجو برای کارفرمایان در صفحه رزومه ساز، رزومه شما در بانک رزومه ابن سینا قرار خواهد گرفت و برای کاربران کارفرما قابل جستجو خواهد بود.